Kuchyňské linky

Služby

zaměření

grafický návrh

cenová kalkulace

plány instalací

doprava

montáž

servis

Kuchyňské linky vyrábíme od roku 1999. Při výrobě používáme nejmodernější technologie a materiály. Zákazník má záruku, že od nás získává kuchyňskou linku s vysokou užitnou hodnotou. Mezi naše konkurenty proto rozhodně nepatří firmy dovážející „polský nábytek“.


Kuchyňské linky vždy přizpůsobujeme danému prostoru a potřebám zákazníků. Mezi naše konkurenční výhody patří dodací lhůta 4 týdny a montáž a doprava kuchyňské linky pouze naší firmou se zachováním veškerých záruk. Montáž kuchyňské linky trvá 1 den, naše firma je navíc pojištěna proti případně způsobeným škodám a kalkulovaná cena kuchyňské linky je vždy od počátku pravdivá a kompletní.


Nelákáme zákazníky na smyšlené slevy a akce, netvrdíme hlouposti o garantované nejnižší ceně, u nás přesně víte, kolik a za co zaplatíte. Nezdražujeme uměle kuchyně pro pražské zákazníky. Vycházíme vstříc veškerým požadavkům našich zákazníků a zakládáme si na tom, aby s námi byli spokojeni.


Služby pro kuchyně

V naší nabídce máme i levné, leč kvalitní kuchyně pro všechny generace. Samozřejmostí je návrh kuchyně, technické plánky instalací a obkladů. Po vyrobení je kuchyňská linka zdarma libovolnou dobu odskladována, což znamená, že máte dostatek času na přípravu místnosti či sladění ostatních prací. Jako přímý výrobci neznáme pojem atyp – směle a rádi vyhovíme vašim požadavkům na realizaci kuchyňské linky.


Samozřejmostí je kupní a montážní smlouva. Ke kuchyním dodáváme pouze kvalitní elektrospotřebiče za velmi konkurenceschopné ceny. Spolupracujeme pouze s oficiálními dovozci a tak u nás nemůžete koupit spotřebič z takzvaných šedých dovozů. Ke kuchyním dodáváme také stoly, židle a rohové lavice.


Ukázky námi realizovaných kuchyní:


Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -